logologo
logo
logo

KOMPLEKSOWE PRZEPROWADZKI

KOMPLEKSOWE PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ

 

 

 

 

DOMY I MIESZKANIA

 

Trans Professional to firma przeprowadzkowa (Warszawa i okolice oraz cała Polska), świadcząca usługi kompleksowe przeprowadzki i transport mebli. Wieloletnie doświadczenie, kadra wykwalifikowanych specjalistów oraz duże możliwości transportowe sprawiają, że oferujemy Państwu kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów, biur i magazynów. Przewóz mebli uwzględnia duże gabaryty i ciężary mebli, wiele urządzeń, które trzeba zawieźć w inne miejsce albo drogocenne przedmioty, wymagające odpowiedniego zabezpieczenia. Zapewniamy fachowe doradztwo, wycenę oraz kompleksową usługę przeprowadzki mieszkań.

 

Jako firma przeprowadzkowa dysponujemy flotą doskonałych pojazdów marki Mercedes, wyposażonych w profesjonalne listwy i taśmy mocujące, które umożliwiają odpowiednie ustawienie i zabezpieczenie ładunku. Mamy także kontenery z windą, dzięki którym gwarantujemy sprawny i bezpieczny przewóz mebli, urządzeń, dzieł sztuki innego wyposażenia. Podejmujemy się także nietypowych i skomplikowanych zleceń jak np. przewóz sejfów, pianin, fortepianów, bankomatów, lad chłodniczych i urządzeń wendingowych, elementy i konstrukcje szklane. Działamy szybko, sprawnie i bezpiecznie.

 

Oferujemy Państwu fachowe oraz kompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów, które zawsze przebiegają sprawnie. Realizujemy transport mebli niezależnie od gabarytów i ilości mebli i rzeczy, zapewniając ich właściwe zabezpieczenie, a także załadunek i rozładunek. Przewozimy także meble antyczne, dzieła sztuki i sprzęt RTV i AGD. Na Państwa życzenie zajmiemy się demontażem i montażem oraz pakowaniem. Dostarczymy także kartony, taśmy i folie stretch do zabezpieczenia przedmiotów. W razie potrzeby pomagamy w oszacowaniu wielkości magazynu Less Mess Storage – hotel dla rzeczy, który jest naszym partnerem strategicznym.

Wycena usług jest kwestią indywidualną, jest dostosowana do wielkości zlecenia, jego skomplikowania i niezbędnego nakładu pracy.

 

Zapewnimy Państwu:

 

  • udostępnienie niezbędnych akcesoriów służących do pakowania i zabezpieczania mienia;
  • dokonanie właściwego zabezpieczenia ładunku – nie tylko zapakowania mienia w kartony oraz pojemniki, ale również jego właściwe opisanie oraz ulokowanie w meblowozach;
  • pakowanie i rozpakowywanie mebli (włącznie z ich montażem i demontażem);
  • przewóz mebli
  • a także wywóz oraz utylizację zbędnych mebli i przedmiotów, które pozwolą Państwu – przy okazji zmiany miejsca zamieszkania – pozbyć się nieużywanych rzeczy.

BIURA

 

 

Dysponując bogatym doświadczeniem oraz możliwością skorzystania z nowoczesnej, rozbudowanej i dyspozycyjnej floty pojazdów – pomożemy Państwu nie tylko w trakcie przeprowadzki mieszkania, ale również firmy i biura. Współpraca z nami pozwoli szybko i sprawnie zdemontować, zapakować i przewieźć mienie oraz uczynić to bez szkody dla jego wartości i trwałości.

 

Trans Professional:

 

  • udostępni Państwu niezbędne akcesoria służące do pakowania i zabezpieczania mienia (tak mebli, jak i sprzętu biurowego);
  • właściwie zabezpieczy ładunek – nie tylko zapakuje mienie w kartony oraz pojemniki, ale również odpowiednio je opisze oraz bezpiecznie ulokuje w meblowozach;
  • zapakuje i rozpakuje meble biurowe (włącznie z ich montażem i demontażem);
  • a także wywiezie do utylizacji zbędne meble, makulaturę, sprzęt elektroniczny i inne zbędne przedmioty, zatem – przy okazji zmiany lokalizacji biura –pozbędziecie się Państwo nieużywanych i niepotrzebnych przedmiotów.

 

Pragniemy podkreślić, iż organizacji i realizacji usługi przeprowadzki mieszkań, biur i firm (Warszawa i okolice) podejmujemy się przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co pozwala nam dostosować się do Państwa oczekiwań i preferencji.

FIRMY

 

 

Wyróżnia nas uporządkowany system działania, jak również gotowość do przewożenia ładunku o zróżnicowanych gabarytach, ciężarach i wrażliwości na transport (sejfy, obrazy, kwiaty, maszyny vendingowe, lady chłodnicze itp.). W przypadku konieczności czasowego przechowania mienia – proponujemy skorzystanie z tymczasowego magazynu do przechowywania mebli oraz urządzeń biurowych Less Mess Storage – hotel dla rzeczy, który jest naszym partnerem strategicznym. W ten sposób zapewnimy Państwa mieniu odpowiednie warunki przechowywania.

 

Pragniemy podkreślić, iż organizacji i realizacji usługi przeprowadzki mieszkań, biur i firm (Warszawa i okolice) podejmujemy się przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co pozwala nam dostosować się do Państwa oczekiwań i preferencji.

MAGAZYNY

 

 

Trans Professional świadczy usługi przeprowadzki z magazynów do magazynów. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas usługę utylizacji, aby pozbyć się zbędnych przedmiotów.

POMIESZCZENIA GOSPODARCZE

 

 

Trans Professional świadczy usługi przeprowadzki i przewozu rzeczy z i do pomieszczeń gospodarczych. Dodatkowo mogą Państwo zamówić u nas usługę utylizacji, aby pozbyć się zbędnych przedmiotów.

 

 

 

TRANS PROFESSIONAL ©

Jerzy Nowak - profesjonalne przeprowadzki, transport, utylizacja i magazynowanie.

 

ul. Bachmacka 6a/3, 02-647, Warszawa

tel. +48 607 663 330 / e-mail: jureknowak7@tlen.pl

NIP: 5271609649

 

 

+48  663  833  288 

 

 

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©