logologo
logo
logo

OPRÓŻNIANIE POMIESZCZEŃ

OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ I PIWNIC

 

 

 

 

MIESZKANIA

 

Opróżnianie mieszkań i opróżnianie piwnic z niechcianej zawartości (Warszawa i okolice) to jedna z najpopularniejszych usług. Zwykle są to piwnice, schowki, magazyny, ale także biura i mieszkania. Przedmioty do utylizacji demontujemy, pakujemy i wywozimy do punktu utylizacyjnego. Opróżnianie mieszkań ze zbędnych przedmiotów pozwoli Państwu cieszyć odzyskana przestrzenią i przeznaczyć ją na bieżące potrzeby.

 

W ramach tej usługi proponujemy Państwu:

 

  • wywóz złomu, starych mebli i urządzeń RTV, AGD
  • szkło, pianina, kasy i szafy pancerne
  • opróżnianie mieszkań, w tym piwnic i strychów, oraz biur
  • kompleksowe usługi porządkowe po przeprowadzkach i utylizacji

 

Świadczymy usługi wynoszenia, wywozu i utylizacji niepotrzebnych przedmiotów z mieszkań. Jeśli potrzebują Państwo przestrzeni i pragną pozbyć się części mebli lub innego wyposażenia mieszkania – z przyjemnością zajmiemy się tym. Opróżnianie mieszkań i opróżnianie piwnic następuje także w przypadku ich opuszczenia przez dotychczasowych mieszkańców.

PIWNICE I SCHOWKI

 

 

Niepotrzebne przedmioty lub takie, których szkoda jeszcze wyrzucić wynosicie Państwo zwykle do piwnic, na strych, lokujecie w schowkach. Później okazuje się, że już tych rzeczy nie używacie Państwo nigdy, a zabierają dużo przestrzeni. Pierwszy krok to decyzja o pozbyciu się ich, drugi – to telefon do nas. Nie tylko zabierzemy i zutylizujemy niepotrzebne przedmioty, ale też – na życzenie – posprzątamy uporządkowaną i odgruzowaną przestrzeń. Opróżnianie piwnic to jedna z najczęściej zamawianych u nas usług.

GARAŻE

 

 

Przestronny garaż z uporządkowanymi rzeczami, bez przeszkód leżących na podłodze lub upchniętych po kątach? Któż o tym nie marzy?! Jednak to zwykle tu ląduje wiele przedmiotów, które są zbędne lub nie ma dla nich gdzie indziej miejsca. W ten sposób Państwa garaż zarasta coraz bardziej, w końcu ledwo mieści się w nim.…samochód. Warto tę przestrzeń uporządkować. Zabierzemy i zutylizujemy niepotrzebne przedmioty oraz posprzątamy uporządkowaną i odgruzowaną przestrzeń. Na życzenie możemy także zaaranżować i zrobić półki na ścianach, zamontować haki i inne mocowania, np. do zawieszenia roweru.

BIURA

 

 

Niepotrzebne przedmioty mnożą się nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale także w biurowej. Nie nadające się do użytku meble, uszkodzone fotele biurowe i krzesła, zużyte wykładziny i wreszcie góry makulatury to najczęstsze pożeracze wolnych przestrzeni. Trans Professional uwolni Państwa od tego ciężaru.

MAGAZYNY

 

 

Przestrzeń magazynowa kosztuje. Na pewno nikt z Państwa nie chce płacić za trzymanie w niej zbędnych, zepsutych rzeczy. Warto zrobić przegląd i pozbyć się tego, co już nigdy i tak się nie przyda, a odzyskaną przestrzeń przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby lub po prostu podnająć. Trans Professional pomoże Państwu szybko i bezstresowo pozbyć się zbędnego balastu.

 

 

TRANS PROFESSIONAL ©

Jerzy Nowak - profesjonalne przeprowadzki, transport, utylizacja i magazynowanie.

 

ul. Bachmacka 6a/3, 02-647, Warszawa

tel. +48 607 663 330 / e-mail: jureknowak7@tlen.pl

NIP: 5271609649

 

 

+48  663  833  288 

 

 

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©