logologo
logo
logo

DODATKOWE USŁUGI

ZŁOTA RĄCZKA W WARSZAWIE

 

 

 

 

MATERIAŁY DO PAKOWANIA

 

 

Świadczymy usługę oszacowania ilości i wielkości potrzebnych materiałów do pakowania (kartony, worki, folie strecz, folia bąbelkowa). Po ustaleniu potrzeb zamawiamy w Less Mess materiały i dowozimy je do klienta. Dzięki temu oszczędzacie Państwo mnóstwo czasu na wybór, planowanie, zakup, i transport potrzebnych do przeprowadzki opakowań. Oferowane przez nas opakowania są przystosowane do pakowania, przenoszenia, transportowania i przechowywania rzeczy. Dla Państwa to gwarancja bezpieczeństwa i należytego przechowywania Państwa mienia.

MONTAŻ I DEMONTAŻ – SERWIS

 

 

Nasza oferta obejmuje także demontaż i montaż mebli, lub wybrane z tych czynności. Zakupili Państwo meble w częściach do samodzielnego składania i potrzebują pomocy – to zadanie dla nas. Realizujemy także kompleksowy serwis od A do Z dla firm. Podejmujemy się montażu, demontażu mebli i konstrukcji biurowych. Pomagamy w aranżacji i optymalnym ustawieniu wyposażenia w pomieszczeniach biurowych tak, aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz zasady BHP. Wykonujemy także następujące prace: zawieszanie luster, obrazów, tablic, prace hydrauliczne i prace serwisowe dotyczące wybranych elementów.

MAGAZYNOWANIE PRZEDMIOTÓW

 

 

Trans Professional pomaga w oszacowaniu przestrzeni magazynowej i zajmuje się przewozem mienia do magazynów Less Mess. Dzięki tej usłudze Państwa rzeczy będą przechowywane w odpowiednich warunkach i w pełni zabezpieczone systemem alarmowym. Korzystanie z magazynów Less Mess zapewni Państwu wygodny dostęp do rzeczy przez całą dobę oraz szeroki wybór opakowań do transportu i przechowywania rzeczy.

UTYLIZACJA RZECZY

 

 

Specjalnością naszej firmy jest nie tylko przewóz mebli, ale również ich utylizacja. Oferujemy Państwu pomoc w sytuacji, gdy wymieniacie domowe albo biurowe wyposażenie lub chcecie pozbyć się niepotrzebnego sprzętu. Trans Professional to usługi transportu mebli, takich jak meblościanki, regały, stoły, łóżka i wiele innych oraz ich utylizacja. W zakresie naszych działań znajduje się również utylizacja urządzeń RTV, AGD, opon, wanien, wyrobów metalowych i wielu innych. Odbieramy od Państwa zbędne, nieprzydatne, uszkodzone i stare rzeczy, zapewniając również sprzątanie po utylizacji – mieszkań, piwnic, garaży itd. 

 

Działamy kompleksowo, zapewniając Państwu demontaż i odpowiednią segregację. Dbamy o środowisko naturalne, przekazując odpady do recyklingu.

ZŁOTA RĄCZKA

 

 

W ramach usługi „złota rączka” (teren: Warszawa i okolice) świadczymy także drobne usługi, których możecie Państwo potrzebować, a których nie chcecie Państwo lub nie możecie wykona samodzielnie. „Złota rączka” wykona je dla Państwa z wileką starannością i dokładnością, doradzi też optymalne rozwiazania.

 

Nasza „złota rączka” najcześciej realizuje następujące usługi:

  • przestawianie mebli
  • usługi pakowania i rozpakowywania
  • zmiany aranżacyjne mebli w lokalach prywatnych i firmowych (mieszkania i domy)
  • montaż i wymiana oświetlenia
  • mocowanie przedmiotów na ścianach
  • demontaż i montaż baterii, umywalek, zlewozmywaków, drzwi, wanien
  • montaż i demontaż mebli,
  • podłączenie pralki, zmywarki
  • wynajem specjalistów i usługi załadunku oraz rozładunku
  • inne niestandardowe prace

 

„Złota rączka” pozostaje do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

EKSMISJE KOMORNICZE

 

 

Trans Professional ma duże doświadczenie w sytuacjach opróżniania mieszkań w wyniku eksmisji komorniczych. Współpracujemy z osobami prywatnymi, kancelariami prawnymi i komornikami, odpowiedzialnymi za dopilnowanie eksmisji. Często są to nie łatwe sytuacje, jesteśmy jednak dobrze przygotowani zarówno na niespodziewane sytuacje związane z wyposażeniem mieszkań jak i na konfliktowe emocje i reakcje. Wskazane mienie przewozimy do magazynów lub innych wyznaczonych miejsc.

 

 

TRANS PROFESSIONAL ©

Jerzy Nowak - profesjonalne przeprowadzki, transport, utylizacja i magazynowanie.

 

ul. Bachmacka 6a/3, 02-647, Warszawa

tel. +48 607 663 330 / e-mail: jureknowak7@tlen.pl

NIP: 5271609649

 

 

+48  663  833  288 

 

 

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©